O nás

 
 
 

Jsme česká společnost Medicalem zaměřující se na prodej zdravotnického, masážního vybavení a zařízení pro beauty salóny. Dodáváme kvalitní výrobky ze Skandinávie, Německa, Španělska a také z České republiky.
Jsme partnerem významných zahraničních společností, které se specializují na zdravotnické a masážní vybavení. Naši partneři splňují veškeré evropské normy a patří mezi evropskou špičku.

Medicalem Medicalem Medicalem Medicalem Medicalem

 


 

Lojer Lojer Finská zdravotnická firma sídlící v Sastamale. Kooperuje s dalšími společnostmi z celé Skandinávie. Vyrábí hlavně terapeutická lehátka různého využití, ošetřovatelská lůžka a další nemocniční vybavení. Jsme výhradním dovozcem pro ČR a SR.

 

 

Quirumed Quirumed S.L. Finsko-španělská firma sídlící ve Valencii specializující se na výrobky pro zdravotnictví, masáže a výzkum nových technologií v tomto oboru.

 

Beautek GMBH

Německá firma sídlící v Brilonu poblíž Dortmundu, která vyrábí vybavení pro salóny krásy (kadeřnictví, kosmetika, pedikůra a tatoo), wellness produkty a masážní vybavení. Jsme výhradním dovozcem pro ČR a SR.

Fischer Cosmetic Oils 

Německá firma  s vysokými standardy kvality produktů. Klade také důraz na ochranu spotřebitele a ověřené dodavatele. Společnost se zabývá výrobou minerálních a rostlinných oleje.

Weelko 

Španělská společnost dodávající vybavení pro wellness, fyzioterapeuty a kosmetické salóny. S použitím nejnovějších technologií a inovativního přístupu se snaží na trh uvádět produkty, které jsou funkční, praktické a především pohodlné.

Master Massage 

equipment Zabývá se výrobou masážních lehátek a doplňkového vybavení. Na trh přináši celou řadu novinek, které zvyšují kvalitu a životnost lehátek a komfort pro zákazníky i maséry a fyzioterapeuty.

Naggura 

Španělská firma pohybující se více jak 20 let v oblasti fyzioterapie překvapuje jedinečným designem svých produktů, u kterých klade velký důraz na kvalitu použitých materiálů. 

 


Medicalem Medicalem Medicalem Medicalem Medicalem
 

 


Těšíme se na Vaši návštěvu.
Za firmu Medicalem, Mgr. Jan Mareš

 

Přihlášení nebo registrace zákazníka lock
Nedaří se vám přihlásit ke svému účtu
Partneři:
Lojer Quirumed Beautek BestMassage
Medicalem.cz váš dodavatel zdravotnického a masérského vybavení